O nás

G&G svetelné reklamy, s.r.o.

Naša firma bola založená v roku 1993 ako malý rodinný podnik.

Rokmi pribúdala prax a skúsenosti, zamestnanci a vlastné výrobné priestory.

V roku 2008 sme sa rozhodli pre uskutočnenie menších

zmien a spoločnosť bola premenovaná na G&G svetelné reklamy, s.r.o.

Už 30 rokov prinášame na náš, ale i zahraničný trh produkty, s ktorými jednoducho nemôžete byť nespokojní. 

Vyrábame svetelné a nesvetelné reklamy do interiérov a exteriérov na mieru podľa priania našich klientov.

Vyrábame: 3D nápisy, logá, svetelné panely/boxy, neónové reklamy, frézované písmená /nápisy z tvrdeného polystyrénu/, reklamné tabule, označenia na fasády budov, orientačné a navigačné systémy, billboardy - vrátane osadenia, bannery, apilóny, navádzacie tabule na stĺpy verejného osvetlenia, stojany z pexiskla/kovu, samolepky, plagáty.

Realizujeme polepy osobných automobilov, kamiónov, výkladov.

 

I keď našou hlavnou náplňou práce je výroba reklám, vždy sa snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety a splniť jeho požiadavky, o čom svedčia aj niektoré nami realizované zákazky. Zopár z nich si môžete prezrieť v sekcii ,,ATYPICKÉ REKLAMY, NEÓNOVÁ REKLAMA,,. Nájdete tam okrem iného aj priečelia butikov, neónové podsvietenia obrazov, dekoračné osvetlenia interiérov, nápisy netradičných tvarov a rozmerov, ako aj kovové konštrukcie a striešky pred vchodmi do objektov. Preto, ak máte nejakú špeciálnu požiadavku a všade inde Vás odbili so slovami, že sa to nedá a nejde, neváhajte nás kontaktovať.

Ak sa chce, všetko sa dá!

 

Potrebujete zviditeľniť firmu, obchod, kanceláriu, auto alebo niečo iné? Podeľte sa s nami o Vašich predstavách a my Vám ich pomôžeme zrealizovať.

Neviete sa rozhodnúť? Poradíme Vám! Vypracujeme Vám grafické návrhy a vy si budete môcť vybrať. V jednotlivých sekciách si môžete prezrieť aspoň malú časť našich prác. 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Tím G&G

Napíšte nám: